O společnosti

Vážení zákazníci,

jmenuji se Roman Bidlo a jsem zakladatel a majitel naší společnosti TREZORtech s.r.o.

Prodej trezorů a trezorové techniky vyžaduje v prvé řadě maximální míru důvěry mezi zákazníkem a sprostředkovatelem služby, proto Vám zde uvedu něco ze své životní historie a následně vysvětlím, proč jsem se já, a celý náš tým, rozhodl pro podnikání v oblasti bezpečnosti majetku.

Prakticky veškerý předcházející produktivní život, tedy cca čtvrtstoletí, jsem působil ve službách naší vlasti v různých služebních poměrech. K tomu nejkurióznějšímu patrně patří moje účast v jednotkách „Sil okamžité reakce“ (AMF), kdy jsem byl nasazen, na přelomu tisíciletí, v misích SFOR (na území Bosny a Hercegoviny) a KFOR (na okupovaném území Srbska v Kosovu). Tato životní zkušenost byla pro mě opravdu důležitá, protože když uvidíte na vlastní oči, kam až jsou lidé schopni zajít ve své válečné šílenosti, tak začnete vnímat realitu života zcela novým pohledem. Já osobně od té doby vnímám určité problémy spíše jako malichernosti, protože se mi prostě posunula hranice toho, co je a není důležité a evidentně lépe zvládám případný stres z běžných životních událostí.

Poslední moje jednotka působnosti ve služebním poměru, který jsem ukončil z vlastní vůle, byla „MOTOCYKLOVÁ JEDNOTKA PREZIDENTA ČR“, kde jsem byl funkčně zařazen jako „specialista ochránce“. Více než dekádu jsem byl prověřen od NBÚ na stupeň utajení „T“ (TAJNÉ), což mi umožnilo se dostat do bezprostřední blízkosti nejen našich státníků, ale i nejdůležitějších osob této planety, které navštívily naši Českou republiku.

Rozhodnutí odejít do civilu jsem měl podloženo několika důvody:

  1. Touha poskytovat občanům bezpečnost v rámci vlastního podnikání
  2. Možnost zapojit se do dalších celospolečenských aktivit
  3. …svoboda vlastního života 

TREZORtech s.r.o:

Vzhledem k mým zkušenostem je více než jasné, proč se pohybuji v podnikání v oblasti bezpečnosti. Rozhodujícím faktorem pro volbu segmentu prodeje trezorů, trezorové techniky a dalších bezpečnostních technologií, byli MOJI PŘÁTELÉ, kteří se v oboru pohybují již značnou řadu let a jsou skutečnými odborníky. Proto jsme spojili jejich praktické zkušenosti s mými a společnými silami jsme založili vlastní firmu.

Vize:

Hlavním cílem společnosti TREZORtech s.r.o. je zajistit zákazníkovi komplexní bezpečnost majetku. Nosným pilířem naší práce je prodej trezorů, trezorové techniky a příslušenství, kdy na první místo stavíme prvotřídní kvalitu nabízeného zboží.

Nebereme však na lehkou váhu ani možný negativní bezpečnostní celospolečenský vývoj, proto směřujeme rozvoj naší firmy do komplexních služeb v oblasti zajištění movitého i nemovitého majetku, včetně sofistikovaných bezpečnostních systémů, až po možnost vybudování prostoru přímé bezpečnosti osob v daném objektu, tak abychom pomocí našich služeb poskytli co největší jistoty v případě krizových situací.

Spokojenost zákazníků je pro nás vždy na prvním místě a v oblasti bezpečnosti jsme samozřejmě ochotni zacházet až na samotnou hranici možných požadavků. Nákupem trezoru si zákazník zajistí nejen obdržené zboží a následný servis, ale i trvající kontakt s odborníky v oboru bezpečnosti, pro radu a nezanedbatelné možnosti v oblasti širší ochrany. Naše vazby sahají do nejvyšších pater na poli poskytování bezpečnosti!

S pozdravem a přáním vzájemné spokojenosti
Roman Bidlo