Služby & Servis

S námi získáváte mnohem víc, než jen možnost koupit trezor.

Níže pro Vás přinášíme 8 důvodů, proč je právě TREZORtech správná volba při pořízení Vašeho nového trezorového zařízení. Výběrem sortimentu a služeb našeho e-shopu získáváte celou řadu výhod včetně unikátního servisu.

Poradenství a konzultace

Než se rozhodnete pro nákup konkrétního zařízení...

Poradíme Vám s výběrem nejvhodnějšího typu trezoru, který bude odpovídat Vašim potřebám. Konzultace s našimi specialisty probíhají zdarma a to i na místě, kde bude následně instalace trezoru, nebo trezorových dveří probíhat.

Výroba trezorů na míru

Trezor, který potřebuji, jsem nikde nenašel...

V případě, že jsou Vaše potřeby specifické a nelze připravit nabídku ze standardních typů trezorů, tak Vám navrhneme, vyrobíme a nainstalujeme zařízení a následné služby přesně na míru. Sejf, trezor, či trezorové dveře pak budou mít nejen atypický rozměr, podle stavebně technického požadavku, ale také vlastní speciální vnitřní vybavení.

Doprava a stěhování trezorů

Váš nový trezor na místo a v čase dle Vašich preferencí…

Trezory a trezorová technika se z velké části vyznačují vysokou hmotností, takže doprava a manipulace na místě se stávají náročným, až potenciálně nebezpečným úkolem. Přesto je pro nás sebesložitější zadání v prvé řadě výzvou, kterou, díky vlastním zkušenostem, dokonalému vybavení a smluvním partnerům, vždy bez problémů zvládneme.

Instalace nebo zazdění trezorů

Zvýšíme bezpečnostní úroveň Vámi zakoupeného trezoru...

Zakoupení vhodného a kvalitního trezoru je polovina cesty k zajištění bezpečnosti. Důležitý je rovněž způsob instalace. Součástí úvodní analýzy je tedy zhodnocení stavu konkrétních stavebních prvků v místě plánované instalace, návrh adekvátního řešení a následná realizace pevného spojení trezorového zařízení se stavebními prvky pomocí speciálních certifikovaných kotvících systémů, čímž je docíleno maximální úrovně ochrany před případnými pokusy o odcizení celého zařízení.

Komplexní zabezpečení nemovitostí

Pokud chcete být o krok dál než případný pachatel...

Chcete-li eliminovat riziko škod způsobených potenciálním pachatelem a snížit náklady na pojištění, kombinujte kvalitní výběr vhodného typu trezoru a jeho odborné ukotvení, také s instalací doplňkových zařízení (bezpečnostní alarm, pohybová čidla, kamerové systémy, napojení na PCO, mobilní aplikace, atp.) Cílem je dosažení maximální možné úrovně zabezpečení Vaší domácnosti, nebo firmy. Před samotnou instalací Vám na místě pomůžeme nejen s výběrem vlastního trezoru, ale zhotovíme Vám „soukromý bezpečnostní audit nemovitosti “ a v případě zájmu navrhneme vhodné řešení, včetně následné realizace.

Zapůjčení trezorů

Pokud potřebujete trezor jen dočasně...

Jste v situaci, kdy potřebujete zajistit bezpečnost Vašeho, nebo Vám svěřeného majetku pouze po časově omezenou dobu? Zároveň nechcete vydávat peníze za nákup trezoru? Pro takové případy máme pro Vás připravenu službu „Zapůjčení trezoru“ s dopravou na místo určení. Trezor si ve chvíli, kdy jej už nebudete potřebovat, jednoduše zpět odvezeme. Cena za tuto službu se řídí typem a cenou trezoru, na požádání Vám vypracujeme cenovou nabídku.

Servis

Více, než jistota...

Vaše spokojenost a jistota je pro nás víc, než jen prázdná fráze, proto od nás získáváte unikátní servis 24/7 v případě jakékoliv problému se zařízením, které jste u nás zakoupili. Prostřednictvím sítě našich servisních partnerů v Praze, Brně, Ostravě, Hradci Králové, Mostě a Plzni, dosahujeme v daných regionech průměrné reakční doby, od nahlášení závady, do 24 hodin v pracovní dny a do 48 hodin o víkendu a dnech pracovního volna, tak, aby byla zajištěn přístup k Vašim chráněným věcem, v případě nenadálé situace.

Záruka

Našim výrobkům důvěřujeme…

Na naše vybrané trezory získáte plnou 5-ti letou záruku a navíc unikátní službu „TSP“ (TREZORtech servisní program) po celou dobu trvání záruky, která poskytne mnohem větší zabezpečení kontinuálního chodu Vašeho podnikání.